Miniatuurschilderen – geen model – vrijdagmorgen atelier 1

Henk Sassen helpt de cursisten zo goed mogelijk met advies, maar ook door soms iets voor te doen. Er wordt meestal met olieverf op paneeltjes of op doekjes geschilderd. Dat kan mooie resultaten geven. Meestal wordt er realistisch geschilderd. Dat kan fijnschilderen zijn, maar ook in de stijl van Van Gogh. De cursisten komen vaak zelf met voorstellen of foto’s. Henk stimuleert de cursisten iets persoonlijks maken en niet zonder meer te kopiëren.

Fotoimpressie

Reviews

Onze groep telt maximaal 12 personen en docent Henk heeft persoonlijke aandacht voor al de leerlingen. Wij schilderen op vrijdag ochtend en dat is ook heel gezellig onder elkaar. Carla

Iedereen in onze groep schildert op zijn/ haar eigen niveau . Wij stimuleren elkaar in een ontspannen sfeer en dat levert prachtige miniatuurtjes op. Mart

We schilderen op een formaat van maximaal  30×40 cm, zowel op houten paneeltjes als op kleine doekjes. In het algemeen gebeurt dat met olieverf en zittend aan een tafel met ons werkje voor ons. Iedereen is vrij in zijn eigen ontwerp en creatie en wordt persoonlijk begeleid door Henk. Altijd even tijd voor een heerlijk bakkie koffie, vooraf en tussendoor. De meeste leerlingen zijn van het vrouwelijk geslacht maar we hebben ook een man. Meer mannen zou ook wel erg gezellig zijn. Wil

Miniatuurschilderen kan gedaan worden in verschillende stijlen en technieken. Een schilder in spe, die nog geen ervaring heeft met miniaturen, zou dit zeker eens moeten proberen. De vaardigheid waarmee ze gemaakt worden verdient zeer zeker bewondering. Henk heet nieuwe leerlingen van harte welkom op zijn cursus op vrijdagmorgen. Henk

Tarief, waar en wanneer
Zie: Cursusrooster vrijdagmorgen atelier 1

Docent
Henk Sassen

Aanmelden